Жак-Едуард Геден (Jacques-Edouard Gueden) призначений виконавчим віце-президентом і президентом Xerox в регіоні EMEA

05 лютого 2021 р. — Компанія Xerox, глобальний вендор технологій для робочого простору, оголосила про призначення Жак-Едуарда Гедена на пост виконавчого віце-президента і президента Xerox в регіоні EMEA (Європа, Близький Схід і Африка). З кінця вересня Жак-Едуард виконував ці функції на тимчасовій основі. Він буде працювати під безпосереднім керівництвом Джона Вісентіна, генерального директора і заступника голови правління Xerox.

«Жак-Едуард координуватиме роботу команд Xerox щодо виведення рішень на ринки EMEA. Це допоможе поставляти повний асортимент продуктів, послуг і програмного забезпечення новим і вже існуючим клієнтам і партнерам, – зазначає Вісентін. – Глибоке розуміння того, що потрібно споживачам, і довгострокові ділові зв’язки Жак-Едуарда в регіоні створюють великий потенціал для зростання продуктивності і розвитку бізнесу компанії».

Геден – ветеран Xerox з 32-річним стажем, за свою кар’єру займав різні керівні посади в галузі продажів і маркетингу. Останнім часом Жак-Едуард керував бізнесом Xerox у Франції, Бельгії та Люксембурзі. Раніше обіймав посаду старшого віце-президента з розвитку бізнесу і маркетингу в регіоні EMEA.

«У міру розширення нашої пропозиції і можливостей ми будемо фокусуватися на підвищенні впізнаваності і виручки в регіоні EMEA. Це відноситься і до існуючих, і до нових технічних рішень Xerox, включаючи програмне забезпечення, фінансові інструменти та інновації, такі як 3D-друк металом і промисловий Інтернет речей, – коментує Геден. – Мені не терпиться очолити команду, щоб домогтися високих результатів для клієнтів і партнерів Xerox».