Xerox і ад’юнктура ВМС США оголосили про співпрацю для розвитку рішень в області 3D-друку

Ад’юнктура встановила перший 3D-принтер Xerox ElemX

10 лютого 2021 року – Компанія Xerox і ад’юнктура ВМС США оголосили про стратегічну співпрацю, яка спрямована на розвиток досліджень в області аддитивного виробництва. Особлива увага приділяється 3D-друку, яка здатна кардинально змінити методи військових поставок силам передового базування.

За умовами угоди про співпрацю в галузі досліджень і розробок (CRADA), ад’юнктура ВМС США в грудні виконала першу установку 3D-принтера для друку рідким металом Xerox ElemX в університетському містечку. Завдяки рішенню Xerox викладачі та студенти ад’юнктури отримають можливість вивчати на практиці нові способи 3D-друку металевих деталей і екіпіровки на вимогу.

«Військовий ланцюжок поставок – один з найскладніших в світі, і ад’юнктура краще за інших знає, які завдання в цій галузі повинні вирішувати виробники, – коментує Нареш Шанкер, головний директор з технологій Xerox. – Ця співпраця допоможе ад’юнктурі прискорити впровадження 3D-друку в ВМС США і забезпечить Xerox цінною інформацією, яка дасть можливість налагодити гнучкі і стійкі ланцюжки поставок для майбутніх споживачів ».

Отримавши доступ до новітнього обладнання для адитивного виробництва, викладачі та студенти ад’юнктури використовуватимуть принтер Xerox ElemX в дипломних та дисертаційних дослідженнях, створюючи нові технічні можливості для ВМС і морської піхоти.

«Будучи підрозділом університету прикладних досліджень ВМС, ад’юнктура поєднує виробничу практику студентів з навчанням і дослідженнями, щоб створювати інноваційні технології і готувати новаторсько мислячих лідерів, які вміють їх використовувати, – зазначає віце-адмірал у відставці Енн Рондо, президент ад’юнктури ВМС США. – Спільна з Xerox дослідницька робота і застосування інновацій цієї компанії в 3D-друці – відмінний приклад унікальних підходів, за допомогою яких ад’юнктура готує курсантів до випробування новаторських способів розробки, прототипування і виробництва необхідних виробів в будь-якому місці ».

«Починаючи з епохи вітрильного флоту і закінчуючи ядерною ерою, моряки завжди займалися ремонтом під час переходів, щоб виконати місію, – продовжує Енн. – Наше партнерство з Xerox безпосередньо пов’язано зі стратегічно важливою метою ВМС: зробити так, щоб моряки успішно діяли в морі, вирішуючи поставлені перед ними завдання за допомогою творчого підходу і високих технологій. Завдяки цій співпраці ад’юнктура і Xerox допомагають створити флот XXI століття ».

У принтері Xerox ElemX використовується економічний алюмінієвий дріт для виготовлення виробів, які відповідають жорстким вимогам експлуатаційних характеристик. Здатність виробляти надійні запчастини на вимогу зменшує залежність розгорнутих військових підрозділів від складних глобальних ланцюжків постачань. Крім того, вона дозволяє вирішити проблему прихованих витрат, пов’язаних з традиційним виробництвом.

«Асоціація і фонд випускників ад’юнктури ВМС підтримали проект по установці принтера для друку рідким металом Xerox ElemX, тому що ця технологія дозволить солдатам, морякам, льотчикам і морським піхотинцям вирішувати проблеми на місці їх виникнення, – коментує відставний полковник морської піхоти США Тодд Лайонс, віце -президент Асоціації та фонду випускників ад’юнктури ВМС. – Впроваджуючи ефективні цифрові інструменти та принтер для друку рідким металом, ми допомагаємо трансформувати не лише ланцюжок поставок, а й підходи Міністерства оборони США до ведення військових дій ».

«Цей спосіб дозволяє змінити криву витрат так, щоб Міністерство оборони США не витрачало тисячу доларів на кожен долар витрат іншої сторони», – додав Тодд.

«Глобальні ланцюжки поставок роблять уразливими до зовнішніх ризиків такі галузі, як аерокосмічна, автомобільна, машинобудівна і нафтогазова, – коментує Талі Росман, віце-президент і генеральний директор підрозділу 3D-друку Xerox. – Наша мета – інтегрувати в операційну діяльність цих компаній локалізований 3D-друк. Зворотній зв’язок в режимі реального часу від ад’юнктури ВМС дозволяє нам отримувати дані, які можна використовувати для безперервного поліпшення ElemX ».

Угода про співробітництво в галузі досліджень і розробок (CRADA) не має на увазі підтримку компанії Xerox і її продуктів з боку ад’юнктури ВМС, Військово-морського міністерства або Міністерства оборони США.

Місія ад’юнктури ВМС США

Ад’юнктура ВМС США дозволяє отримати вищу освіту, орієнтовану на оборонну галузь. Зокрема, організація займається засекреченими і міждисциплінарними дослідженнями, які допомагають підвищити ефективність військових операцій, забезпечити технологічне лідерство і перевагу при веденні бойових дій ВМС. Додаткова інформація доступна на сайті навчального закладу: http://www.nps.edu.