Xerox розширює склад ради директорів і висуває Нішель Мейнард-Елліотт і Маргариту Палау-Ернандес для обрання на щорічних зборах 2021 року

Норуолк (штат Коннектикут, США), 5 березня 2021 року – Xerox, міжнародна технологічна компанія, оголосила про включення Нішель Мейнард-Елліот і Маргарити Палау-Ернандес в список кандидатів в раду директорів. Вибори пройдуть на щорічних зборах акціонерів 20 травня 2021 р. В результаті загальна кількість членів ради директорів збільшиться до дев’яти.

«Xerox прагне йти в ногу з ринками, які ми обслуговуємо. Це поширюється і на керівників бізнесу, і на раду директорів, – зазначає заступник голови правління і генеральний директор Xerox Джон Вісентін. – Досвід Нішель в оцінці та веденні переговорів по складним операціям, а також експертиза Маргарити в області створення, масштабування і інвестування в нові підприємства підтримають стратегію зростання Xerox. Ми з нетерпінням чекаємо можливості задіяти ті знання та ідеї, які вони привнесуть в нашу компанію ».

Мейнард-Елліотт більше 25 років пропрацювала в якості спеціаліста з підбору джерел фінансування, здійснення корпоративних угод, створення спільних підприємств і стратегічних партнерств. Однією з останніх угод, які вона провела, стало злиття Praxair, Inc., однієї з найбільших в світі промислових газових компаній, з Linde PLC вартістю 90 мільярдів доларів в 2019 році. Нішель Мейнард-Елліотт також входить до ради директорів Element Solutions, міжнародної багатопрофільної компанії з виробництва спеціалізованих хімічних продуктів.

«Xerox – це міжнародний бренд, відомий своїми винаходами, які змінюють роботу людей, – каже Мейнард-Елліотт. – Познайомившись з командою Xerox за останній рік, я рада приєднатися до ради директорів і внести свій вклад в його місію зі створення цінності для всіх зацікавлених сторін Xerox ».

Маргарита Палау-Ернандес є першопрохідцем в декількох областях, включаючи іспанські ЗМІ, бізнес і нерухомість. Вона є засновником і керівником декількох локальних і міжнародних компаній. З 2018 по 2019 рік Палау-Ернандес займала пост представника США в Генеральній Асамблеї ООН в особистому ранзі посла. Вона також входить до ради директорів міжнародних компаній: Herbalife Nutrition (індустрія харчування), Conduent Incorporated (обслуговування бізнес-процесів) і Occidental Petroleum (розвідка родовищ і видобуток нафти і газу).

«Керівники Xerox роблять сміливі кроки, щоб по-новому поглянути на компанію і на обслуговування клієнтів по всьому світу, – каже Палау-Ернандес. – Я рада можливості допомогти прискоренню перетворення Xerox, спираючись на свій досвід ».

Xerox також оголосила, що відповідно до Угоди про призначення і призупинення повноважень з Карлом Целіаном Айканом і деякими його підприємствами Джеймс Л. Нельсон, головний виконавчий директор Global Net Lease, Inc., і Стівен Д. Міллер, керуючий інвестиціями Icahn Capital LP, замінять Джонатана Крістодоро і Ніколаса Граціано в списку кандидатів до ради директорів на щорічних зборах акціонерів 20 травня 2021 року.