Нова ЦДМ Xerox Versant 280 Press: більше можливостей роботи з матеріалами для друку

Компанія Xerox оголосила про запуск повнокольорової ЦДМ Xerox Versant 280 Press — наступного покоління популярної моделі Xerox Versant 180 Press. Новинка підтримує матеріали підвищеної щільності і в комплекті з опцією ASRS друкує на них з максимальною швидкістю в своєму класі – 80 сторінок в хвилину.

Xerox Versant 280 Press – перша ЦДМ сімейства Versant, яка дозволяє запечатувати матеріали щільністю до 400 г/м2 (автоматичний двосторонній друк – до 350 г / м2). При цьому формат може становити від 98×146 до 330×660 мм. Поряд зі звичайним папером машина підтримує конверти, наклейки, синтетичні матеріали, трансферний папір і магніти.

В конфігурації з опцією ASRS (All Stocks at Rated Speed) нова ЦДМ запечатує щільні матеріали швидше, ніж будь-яке інше обладнання того ж сегмента. Потенціал Xerox Versant 280 Press можна розширити і за допомогою пакета Adaptive CMYK +. Він додає до стандартної тріади CMYK близько мільйона додаткових відтінків, дозволяючи використовувати білий, золотий, срібний, прозорий і флуоресцентні тонери.

«Xerox розширив сімейство Versant, щоб друкарні могли створювати більше доданої вартості, оперативно обробляючи щільні матеріали і використовуючи багатий вибір дизайнерських рішень, – коментує Дмитро Мокін, менеджер по галузевому маркетингу компанії Xerox Євразія. – ЦДМ Xerox Versant 280 Press зберегла в собі сильні сторони Xerox Versant 180 Press, ставши ще більш гнучкою та функціональною. Ми впевнені, що нова ЦДМ допоможе друкарням краще конкурувати на ринку в умовах зменшення тиражів і зростаючих вимог до швидкості обробки замовлень ».

На додаток до нових можливостей Xerox Versant 280 Press володіє всіма традиційними перевагами сімейства Versant, такими як:

  • настройка поєднання лиця з оборотом, щільності і рівномірності заливки за допомогою пакета автоматизації SIQA (Simple Image Quality Adjustment);
  • технологія Ultra HD: дозвіл друку 2400×2400 dpi при дозволі растрування 1200х1200 dpi 10 біт – навіть при використанні металізованого або іншого спеціального тонера;
  • проста заміна оператором витратних матеріалів та ресурсних деталей;
  • модулі фінішної обробки в лінію – від фальцовки і скріплення до виробництва брошур без полів з прямокутними краями;
  • сумісність з опцією Adaptive CMYK +, яка дозволяє оперативно встановлювати набори спеціальних тонерів Vivid Toner Kit і Fluorescent Toner Kit.