VersaLink C8000W: найдоступніший і компактний принтер Xerox для декоративної поліграфії

Xerox оголосив про запуск Xerox VersaLink C8000W, кольорового принтера формату A3 з підтримкою білого тонера. Новинка стала найбільш компактним і економічним рішенням в лінійці обладнання компанії для друку CMYK +.

Використовуючи переваги Xerox Versalink C8000W, невеликі друкарні можуть освоїти сегмент декоративної поліграфії і підвищити цінність своєї продукції при мінімальних інвестиціях. Поряд з салонами оперативного друку ці можливості можуть бути затребувані в дизайн-студіях, рекламних агентствах, маркетингових відділах великих компаній і на багатьох інших майданчиках, які націлені на установку рішень початкового рівня.

У новинці реалізована колірна формула W-CMY: замість чорного тонера встановлений білий з високою покривістістю, який може використовуватися окремо або в якості нижнього шару під кольорами стандартної тріади. Така технологія дозволяє друкувати на тонованих і прозорих матеріалах, бездоганно передаючи складні відтінки. При цьому основне зображення точно зводиться з підкладкою завдяки тому, що білий тонер наноситься за один прохід з іншими кольорами.

«З появою Xerox Versalink C8000W навіть невеликі друкарні отримали можливість випускати високомаржинальні види продукції, недоступні для звичайного цифрового обладнання з формулою CMYK, – коментує Дмитро Мокін, менеджер по галузевому маркетингу компанії Xerox Євразія. – Вихід на цей перспективний ринок може зіграти вирішальну роль при розвитку поліграфічного бізнесу в сучасних непростих умовах».

Завдяки підтримці формату до 320х1320 мм і матеріалів щільністю до 300 г / м2, Xerox Versalink C8000W дозволяє реалізовувати креативні рішення при виробництві широкого асортименту продукції з унікальним дизайном: від наклейок, етикеток і конвертів до банерів, афіш та суперобкладинок. Ці можливості доповнює високу якість друку, яку принтер забезпечує завдяки вирішенню 2400×1200 dpi і хімічно вирощеному тонеру High Res EA.

Платформа Xerox ConnectKey максимально підвищує простоту і зручність роботи з Versalink C8000W. При цьому драйвер, створений спеціально для роботи з білим тонером, відкриває розширені функції настройки і управління, які можна доповнити за допомогою опціонального програмного забезпечення BiancoDigitale.