Xerox зайняв провідну позицію в звіті Quocirca про ринок MPS

Xerox, глобальний вендор технологій для робочого простору, зберіг лідерство на світовому ринку послуг по управлінню друком (MPS), згідно зі звітом дослідницької групи Quocirca.

«Xerox продовжує вражати, займаючи провідні позиції надійного і в той же час інноваційного постачальника послуг MPS. Компанія отримала високе визнання за хмарні рішення, першокласні інструменти безпеки і розвинену підтримку гібридного робочого простору, – коментує Луелла Фернандес, директор Quocirca. – Комплексна пропозиція послуг Xerox, побудована на базі добре налагодженої міжнародної сервісної платформи, допомагає компанії лідирувати на ринку.».

Quocirca зазначає, що під час пандемії сервіс-провайдери MPS зіткнулися з новими викликами, проте Xerox залишився лідером на цьому ринку завдяки широкій пропозиції послуг для офісного та промислового друкованого середовища, а також глибокій експертизі в області автоматизації бізнес-процесів.

«Наші клієнти заявили про свою очевидну потребу прискорити цифрову трансформацію і впровадження планів кібербезпеки, – коментує Майк Фельдман, президент Xerox по операційній діяльності в Північній і Південній Америці і президент підрозділу Global Document Services. – Ми пишаємося високим місцем в рейтинзі Quocirca. Адже мова йде про визнання портфоліо рішень Xerox, які допомагають досягати цих цілей невеликим і великим організаціям всіх основних галузей».

Все більше компаній замислюються про суміщення віддаленої і офісної роботи. Послуги Xerox Intelligent Workplace Services (IWS) забезпечують замовників Xerox, що мають в своєму штаті офісних і мобільних співробітників, технологіями та сервісами, які дозволяють підвищити продуктивність праці, ефективність і інформаційну безпеку незалежно від місця, де працюють співробітники.

«Послуги IWS охоплюють всі основні напрями MPS: аналіз і оптимізацію, управління парком і друком. А також комплекс завдань цифрової трансформації: збір та оцифровку даних, автоматизацію робочого процесу і управління контентом», – повідомляє звіт Quocirca.

Крім того, Xerox пропонує споживачам захист від різних форм кібератак та інших суміжних ризиків за допомогою комплексу інструментів, сервісів і партнерських рішень.

«Технологія Xerox ConnectKey включає в себе повний набір просунутих засобів безпеки, розроблених в партнерстві з McAfee і Cisco. Це серйозна конкурентна перевага. Захищена система управління парком устаткування і документами здійснює моніторинг пристроїв, їх застосування та роботи з контентом, щоб не порушувалися політики, нормативні вимоги і закони про конфіденційність даних», – йдеться в звіті Quocirca.

Xerox також продовжує покращувати свою хмарну стратегію, щоб ініціативи в цій області завжди відповідали вимогам замовників. Згідно зі звітом, «Xerox лідирує в задоволенні потреб мобільних співробітників за допомогою портфоліо хмарних рішень – від безперебійного друку в будь-якому місці до інших складових мобільних робочих процесів, таких як введення документів і робота з додатками для БФП».