Новий монохромний принтер Xerox B310: швидке і компактне рішення для малих і середніх офісів

Київ, 7 вересня 2021 р. — Компанія Xerox запустила чорно-білий мережевий принтер формату A4 Xerox B310. Завдяки функціональності, продуктивності і компактному корпусу новинка добре підходить для невеликих організацій і домашнього друку.

Новий принтер допоможе підприємствам СМБ прискорити роботу з документами: він друкує зі швидкістю 40 сторінок в хвилину і справляється з навантаженням до 80 тисяч сторінок на місяць. Незважаючи на високу продуктивність, габарити Xerox B310 – всього 22х37х36 см, що дозволяє поставити його в будь-яке зручне місце. А завдяки наднизькому рівню шуму під час друку працювати з новинкою в обмеженому просторі буде ще комфортніше.

«Зараз компанії СМБ та віддалені співробітники потребують принтери, які друкують більше і швидше, вимагають мінімальних вкладень і не займають багато місця, – коментує Вадим Чебанов, менеджер з маркетингу продукції компанії Xerox. – Цим вимогам повністю відповідає Xerox B310 – простий, надійний і доступний пристрій з низькою вартістю обслуговування, створений для максимально ефективної роботи в невеликих приміщеннях».

Розумний програмний комплекс Xerox Smart Start допоможе користувачам принтера заощадити час на його налаштуванні перед експлуатацією, а драйвери Xerox і додаток Xerox Print & Scan Experience спростять доступ до функцій друку з настільного ПК або ноутбука. При цьому зручна система управління і різноманітність доступних інтерфейсів дозволять швидко підключити Xerox B310 через Ethernet, USB або Wi-Fi без допомоги ІТ-фахівців.

Новий принтер забезпечує комплексний захист даних і дозволяє безпечно друкувати з будь-яких мобільних пристроїв. Підключити їх можна через Apple AirPrint, Mopria, Chromebook, Wi-Fi і Wi-Fi Direct.

Xerox B310 вже доступний для замовлення в Україні.

Інформаційна довідка про компанію Xerox Holdings

е понад 100 років компанія Xerox постійно переосмислює робочий простір. Спираючись на свої провідні позиції в області технологій офісної та промислової друку, ми вийшли на ринки програмних продуктів і послуг для роботи в сучасних умовах на основі принципів сталого розвитку. Починаючи з офісів і закінчуючи підприємствами, наші різнобічні рішення для бізнесу і фінансові сервіси покликані поліпшити повсякденну роботу для наших клієнтів – де б вона не виконувалася. Зараз науковці та інженери Xerox продовжують наші традиції інновацій, створюючи революційні технології в сферах цифрової трансформації, доповненої реальності, роботизованої автоматизації процесів, адитивного виробництва, промислового інтернету речей і екологічно чистих технологій.