Xerox оголосив про створення нової компанії CareAR для розробки програмних продуктів

Нова платформа управління сервісним обслуговуванням CareAR отримала післяінвестиційну оцінку в 700 мільйонів доларів і залучила 10 мільйонів доларів інвестицій від компанії ServiceNow

Норуолк (США, штат Коннектикут), 24 вересня 2021 г. – Xerox оголосив про створення холдингової компанії CareAR Holdings, яка об’єднала платформи CareAR, DocuShare® і XMPie. CareAR отримала післяінвестиційну оцінку в 700 мільйонів доларів і залучила 10 мільйонів доларів інвестицій в акціонерний капітал від ServiceNow, провідної компанії на ринку цифрового документообігу.

CareAR очолить Стів Бандровчак, президент і головний операційний директор Xerox. На додаток до поточних обов’язків він стане головою ради директорів CareAR. Сем Вайсберг, засновник CareAR, стане президентом компанії.

Розширена платформа сервісного обслуговування CareAR® об’єднує в собі систему управління контентом DocuShare, рішення для багатоканальних комунікацій XMPie і службу штучного інтелекту Alto AI, розроблену в центрі Xerox PARC. Завдяки візуальним інструментам і зручному доступу до даних це дозволяє підняти сервісне обслуговування на стабільно високий рівень – як для персоналу, так і для кінцевих споживачів. При цьому постачальники послуг можуть скоротити операційні витрати і зменшити викиди парникових газів. Нова платформа CareAR працює на базі технологій доповненої реальності (AR), які Xerox отримав з придбанням компанії CareAR на початку цього року. Рішення інтегровано з системою ServiceNow® Field Service Management, що дозволяє фахівцям сервісних служб використовувати знання більш досвідчених експертів, проходячи AR-інструктажі в форматі живого спілкування.

Платформа управління сервісним обслуговуванням CareAR може застосовуватися в будь-яких галузях і органічно інтегрується з ServiceNow – провідним рішенням для управління цифровими робочими процесами. Це дозволяє використовувати єдиний підхід до взаємодії з замовленнями, заявками та інцидентами, забезпечуючи високу якість і ефективність обслуговування клієнтів в підприємствах різних галузей. AR-технології CareAR докорінно змінюють екосистему сервісної підтримки і вирішують ключові завдання сталого розвитку та управління персоналом, в тому числі:

  • дають співробітникам служб підтримки візуальні інструменти і зручний доступ до даних, дозволяючи підняти сервісне обслуговування на стабільно високий рівень – як для персоналу, так і для кінцевих споживачів. При цьому постачальники послуг можуть скоротити операційні витрати і обсяг викидів парникових газів;
  • вирішують кадрові проблеми, в першу чергу пов’язані з виходом на пенсію. Вихід кваліфікованого персоналу на пенсію може ускладнювати навчання нових співробітників. CareAR допомагає вирішити цю проблему, ефективно використовуючи робочий час досвідчених фахівців, щоб формувати базу знань для новачків з допомогою інтелектуальних можливостей штучного інтелекту;
  • допомагають сервісним службам досягати стратегічних цілей у сферах сталого розвитку та соціальної відповідальності. CareAR спрощує віддалене виконання профілактичних і ремонтних робіт, зменшуючи кількість первинних і повторних виїздів фахівців. Це дозволяє компаніям рідше використовувати транспорт, тим самим скорочуючи викиди вуглекислого газу. Крім того, покращене інформування співробітників підвищує безпеку на робочому місці.

«Зараз наші споживачі особливо гостро потребують робочих процесів, які підвищують операційну ефективність, якість обслуговування клієнтів, рівень екологічності та безпеки, – зазначає Джон Болл, старший віце-президент підрозділу Customer Workflows компанії ServiceNow. – Наші інвестиції відображають впевненість в тому, що потенціал CareAR дозволяє створювати корпоративні AR-технології світового рівня. Споживачі, які використовують доповнену реальність CareAR для управління робочими процесами за допомогою провідної платформи ServiceNow, можуть більш ефективно виконувати свої завдання на віддаленому режимі, скорочуючи час прийняття рішень і потреба в дорогих виїздах на об’єкти, а разом з нею і викиди вуглекислого газу. Разом ми формуємо чудовий досвід корпоративного сервісного обслуговування для нового робочого середовища ».

При виконанні транзакції компанія Xerox скористалася консалтинговими послугами Mizuho Securities USA і Willkie Farr & Gallagher LLP.

Про доступність платформи CareAR в різних регіонах Xerox буде повідомляти окремо.