ЦДМ Xerox® PrimeLink® C9070 здобула премію BLI 2021 PRO у номінації CMYK+

13 жовтня 2021 р. — Лабораторія BuyersLab, що входить до складу Keypoint Intelligence, відзначила нагородою BLI 2021 PRO повнокольорову ЦДМ Xerox® PrimeLink® C9070 із зовнішнім контролером Xerox® EX на базі Fiery®Машину визнали найкращою в номінації «Видатне промислове обладнання початкового рівня для друку CMYK+».

«XeroxPrimeLinkC9070 — проста та надійна машина, яка здатна вирішити всі ключові завдання невеликих цифрових типографій. Це заслужений лідер у сегменті повнокольорових ЦДМ початкового рівня, про що знову нагадала галузі премія лабораторії BuyersLab, коментує Дмитро Мокін, менеджер з галузевого маркетингу компанії Xerox Євразія. — Навіть при обробці великої кількості замовлень із різною специфікою переналаштування PrimeLinkC9070 не займе багато часу, що допоможе збільшити швидкість роботи та прибутковість бізнесу».

Конкурсне журі високо оцінило опцію XeroxAdaptiveCMYKPlus, що дозволяє друкувати XeroxPrimeLinkC9070 додатковими кольорами. Також експерти звернули увагу на зручний інтерфейс ЦДМ з гнучкими можливостями налаштування, широке охоплення кольорів з точною передачею плашкових кольорів і великий вибір доступних фінішних опцій.

«Під час комплексного тестування нас усіх вразила ЦДМ XeroxPrimeLinkC9070. Вона відкриває цілий світ креативних можливостей для корпоративних типографій та невеликих поліграфічних підприємств, — коментує Девід Суітнем, директор з дослідницької та лабораторної роботи KeypointIntelligence у регіоні EMEA та Азії. – Застосовуючи технологію XeroxAdaptiveCMYKPlus, користувачі можуть вийти далеко за рамки CMYK, домагаючись більшого «вау-ефекту» за допомогою флуоресцентних, білого, прозорого та металізованих тонерів. Завдяки продуманому механізму їх зміни перемикатися з одного набору кольорів на інший дуже просто – ми впоралися менш як за 30 хвилин. До цього можна додати вражаючий вибір фінішних опцій, який дозволяє мінімізувати післядрукарську обробку на додатковому обладнанні.

Завдяки широкому охопленню кольорів ЦДМ XeroxPrimeLinkC9070 показала вражаючу точність кольору під час наших непростих випробувань з відтворення гами Pantone. Середнє відхилення DeltaE під час друку всіх 15 відтінків становило лише 4,4. Також машина забезпечила високу стабільність кольору протягом години безперервної роботи: при використанні шкали Fogra із 42 відтінків максимальна похибка DeltaE не перевищила 3,0, а середня склала 1,5 – вражаючі результати».

XeroxPrimeLinkC9070 оснащена системою SIQA (SimpleImageQualityAdjustment), що відкриває широкі можливості автоматизації, і 10-дюймовим сенсорним екраном, який спрощує управління. ЦДМ друкує зі швидкістю 70 сторінок за хвилину та роздільною здатністю 2400×2400 dpi, забезпечуючи плавність градієнтів та точне відтворення складних відтінків. Можливості виконання нестандартних замовлень розширює підтримка матеріалів щільністю до 350 г/м2 та довгого формату.