Новий кольоровий принтер Xerox® C310 підвищить продуктивність роботи в компаніях СМБ та домашніх офісах

Xerox C310Київ — Xerox запустив кольоровий принтер Xerox® C310 — зручне, надійне та доступне рішення з комплексною системою безпеки. Нова модель допоможе невеликим офісам та віддаленим співробітникам зробити кольоровий друк більш якісним та продуктивним.

Принтер Xerox C310 відкриває всі переваги кольорових документів ціною мінімальних витрат. Барвисті елементи оформлення в роздільній здатності 1200×1200 dpi привернуть більше уваги до важливої інформації та зроблять візуалізацію даних наочнішою. У той же час, функція двостороннього друку забезпечить додаткову економію, скорочуючи витрати паперу.

Нова модель поєднує компактний розмір і низький рівень шуму з надійністю і високою продуктивністю: принтер підтримує навантаження до 80 тисяч сторінок на місяць і друкує зі швидкістю 33 сторінки в хвилину — як в монохромному, так і в кольоровому режимі.

«Малий та середній бізнес потребує надійної та добре захищеної друкувальної техніки, яка здатна підвищити продуктивність роботи, не вимагаючи великих вкладень, — зазначає Вадим Чебанов, менеджер з маркетингу продукції компанії Xerox Xerox. — Xerox C310 повністю відповідає цим вимогам і дозволяє невеликим робочим групам використовувати весь потенціал якісного та продуктивного кольорового друку».

Xerox C310 готовий до експлуатації одразу після встановлення. Завдяки рішенню Xerox® Smart Start принтер легко інтегрується в робоче середовище без допомоги ІТ-фахівців, швидко підключаючись до домашньої або корпоративної мережі Wi-Fi. Підтримка технологій Apple AirPrint, Mopria та Wi-Fi Direct® дозволить друкувати з будь-якого зручного пристрою – смартфона, планшета, настільного комп’ютера чи ноутбука. При цьому комплексна система безпеки надійно захистить конфіденційні дані та документи від кіберзагроз.